Manikűrös és körömdizájner

A manikűrös és körömdizájner a diagnosztizálást követően megtervezi a személyre szabott, innovatív, divatos körömstílus, forma, motívum kialakítását, a hozzá tartozó előkészítő folyamatokat, majd a lezáró műveleteket tartalmazó szolgáltatást, szem előtt tartva a vendég igényeit, egyéniségét, stílusjegyeit. Az elkészült kezelési tervet IKT eszközökkel rögzíti, betartja a GDPR vonatkozó rendelkezéseit. Összefüggéseiben vizsgálja az alkalmazható technológiák, anyagok, eszközök kiválasztási szempontjait, a munkafolyamatoknak megfelelő alkalmazásukat, szem előtt tartva az egészségmegőrzési szempontokat és a divattrendeket. Munkája során empatikusan, diszkréten kommunikál, betartja az etikai, higiéniai, munkaügyi, pénzügyi, valamint a munka-, tűz-, környezet-, balesetvédelmi és szakmai szabályokat, szükség esetén alkalmazza a felületi sérülések ellátásának ismereteit. A magasszintű, egészségmegőrzési célú, esztétikai szolgáltatás eredményének szinten tartására tanácsot ad, javaslatot tesz, digitális számlát állít ki az elvégzett szolgáltatásról. Ha régóta érdekel a körömápolás és szeretnéd profi szinten művelni ezt a szakmát, akkor megtaláltad a hozzád illő szakképesítést.

Iskolai előképzettség

Érettségi végzettség

Szakmai előképzettség

Nem szükséges

Egészségügyi alkalmassági követelmény

Szükséges

Szakmai gyakorlat

Nem szükséges

ISKOLASPECIFIKUS INFORMÁCIÓK A KÉPZÉSHEZ

500 óra és 1 év a tanfolyam ideje.

Képzéseink INGYENESEK Gyömrőn és Kistarcsán

A képzések várható indulása 2024. szeptember

BEIRATKOZÁS IDŐPONTJA:

KISTARCSA

2024. június 24-augusztus 31. szerda
16:00-19:00 óra között

Beiratkozás helyszíne:
Simándy József Általános Iskola épületében
2143 Kistarcsa, Ifjúság tér 3., I. em.
Tel.:06-70-504-2779
mdiskola.kistarcsa@gmail.com

GYÖMRŐ

2024. 07.03 ig folyamatosan: hétfő, szerda és csütörtök, 07.03-08.31 között minden szerdán 14:00-19:00 óra között